BACK TO THE ROOTES

Photo/Concept
Models
Make-up/Hair
Style 
Clothes 

Publication

Eliza Logan
Maja, Iza, Patrycja
Anastazja Borowska
Anastazja Borowska/Eliza Logan

Mindless, Pat Guzik, A Little Glamour
Harper's Bazaar Brasil , WGSN
 5-10-15 SUMMER 19

Photo
Models
Model dog
Director
Concept
Hair / make-up
Set

Artur Wesołowski
Matylda, Daniel, Julia, Franek
Kapsel
Sylwia Kaczor
Marta Jagus
Anastazja Borowska

Kinga Dembińska
 

5.10.15 SS19Photo
Models
Concept
Director
Stylist
Hair/Make-up
Set Design

ClientAlicja Wesołowska
Wiktoria, Mikołaj, Amelia, Bruno, Oliwka, Oliwer
Marta Jagus
Sylwia Kaczor
Anastazja Borowska / Marta Dudziak
Joanna Łukijańczuk

Kinga Dembińska 
5.10.15 Kids Fashion Brand


 

Ginger is the new black

Photo
Models
Make-up/Hair
Style 
Clothes 

Edyta Leszczak
Antonina, Bartek, Julia, Daniel, Amelia, Iza
Anastazja Borowska
Anastazja Borowska
Fluff, My Basic

 cosmic Travel


Photo
Models

Hair / Make-up
Style
Set Design

Emily Kornya
Antonina, Niki, Lena, Kaja, Nadia, Ivo, Seba, Antoni, Nina
Anastazja Borowska
Anastazja Borowska

Manufaktura Kura Domowa


 EMILLY KORNYA


Emily Kornya is a international children's fashion and advertising photographer. She was raised in Toronto, Canada and now is living in Europe (however still working in both continents). Emily began her photography career in 2013, at age 20. Since then she has shot for well respected designers such as Flik Flak (Swatch Watch), Baghera, Lamantine, Bisgaard and many more. She has also been a regular photographer at the runway shows at Pitti Immagine Bimbo since 2014.Zobacz projekty Emilly ▼Edyta leszczak


Edyta Leszczak urodzona w Warszawie w 1979 jest fotografem modowym i portretowym. Jej przygoda z fotografią rozpoczęła się w 2009 roku w Nowym Jorku, gdzie ukończyła kurs w International Center of Photography. W Nowym Jorku fascynowała ją fotografia uliczna, geometria miasta, światło i cienie co przekłada się na jej obecną fotografię.

Jej kadry są uporządkowane harmonią linii, kolorów i światła. W Warszawie ukończyła Architekturę Wnętrz, długo pracowała jako grafik freelancer. Fotografia to kontynuacja jej poszukiwań sposobów wyrażania siebie.

Jest ‚mamą’ charyzmatycznej spanielki co pomogło jej dopracować sztukę cierpliwości i spokoju do perfekcji ; Do tej pory pracowała dla: 5.10.15, Reserved, Mercedes Polska, Pan Pantaloni, OX wear, Ładnebebe, Mint magazyn dla Mam.

Zobacz projekty Edyty ▼Eliza loganEliza Logan jest amerykańską fotografką i artystką polskiego pochodzenia.Eliza na stałe mieszka w Stanach Zjednoczony, ale pracuje na całym świecie. Jej wyjątkowe kreacje łączą w sobie pasję do mody, grafiki i stylizacji. Do najbardziej znanych klientów Elizy należą m.in. takie marki jak Tutu du Monde, Paper Wings International,Nikolia, KidzCon, Airfish czy Haloluxe. W kwietniu 2014 roku Eliza Logan stworzyła jeden z najbardziej znanych digitalowych magazynów mody dziecięcej na świecie - Hooligans Magazine, któremu po dziś dzień szefuje.
Zobacz projekty Elizy ▼artur wesołowski


Zobacz projekty Artutra ▼Monika jelińska

Zobacz projekty Moniki ▼

kreacja SESJI
foto


Wychodząc od Twojego produktu i potrzeb opracowujemy pełną strategię. Dbamy o odpowiednią atmosferę i ekipę. Doskonale wiemy, że praca z dziećmi to nie to samo co sesja z dorosłymi.

Tu nie ma miejsca na ustawiane pozy i dziesiątki powtórek, bo wszystko dzieje się bardzo dynamicznie. W Pink Wings mamy ludzi, którzy potrafią uchwycić – a także  zainicjować – naprawdę magiczne kadry!


Produkcja sesji obejmuje opracowanie koncepcji, organizację castingu, wynajem studia, dobór aktorów/małych modeli, zaangażowanie fotografa oraz innych specjalistów, pyszny catering, nadzór nad post-produkcją zdjęć, tak by finalnym efektem były jak najpiękniejsze sesje dziecięce. 

agencja małych
MODELI


Dysponujemy własną bazą modeli. Nasza wyselekcjonowana zgraja dzieciaków, to ponad 100 prawdziwych małych osobowości, które chodzą swoimi drogami i nie wstydzą się okazywać emocji. Każde z dzieci przeszło selektywną sesję testową. Aby sprawnie i szybko wynająć modeli gotowych na nowe projekty, zajrzyj na modele.pinkwings.plKONCEPCJE SESJIJeśli potrzebujesz świetnego konceptu, przygotujemy moodboardy, szkice, rysunki i opisy tak, aby zaprojektować w pełni przemyślany set dla sesji fotograficznej zgodnej z językiem komunikacji firmy lub wizerunkiem produktu. Żaden problem. Mamy oko na świeże pomysły!NAPISZ DO NAS


 

Z przyjemnością dowiemy się w jakim projekcie możemy Ci pomóc.   

studio@pinkwings.pl

Pink Wings stoi w opozycji do nudy i sztampowego podejścia do dziecięcej fotografii. W naszych sesjach uwalniamy dzieciństwo: pozwalamy naszym podopiecznym cieszyć się beztroską i światem, w którym można iść gdzie się chce i kiedy się chce. Dzieciństwo, to nie tylko uśmiech i szczęście - to także złość, łzy i duma! Rozumiemy to. Właśnie dlatego nasze kampanie mają niepowtarzalny charakter, są świeże i niezwykle wyraziste.

Studio i agencja modeli Pink Wings nie powstały przypadkiem. Anastazja Borowska, założycielka firmy, to poszukiwaczka emocji, osobowości i sztuki. Absolwentka poznańskiej ASP, projektantka ubioru i mama dwójki dzieci. Anastazja stworzyła studio kreacji i agencję małych modeli z miłości do nieskrępowanej kreatywności, totalnej wolności i dzieciństwa dodającego skrzydeł.


Klienci:
5.10.15, You’n’ Me, WOLA, OX Wear, Mint Magazine, Kikimora Magazine, GAGA Magazine, Kidzootd Magazine, Poster Child Magazine, Le Mu, Fluff, Tutu du Monde, Nikolia, Hey Popinjey, Four’eMki, Dancing in the Grass, Mouse in a House, Baghera Cars, Efvva, Miszkomaszko, Wola, Gatta, Besta Plus.Zadzwoń▼

+48 668 339 889

Napisz do nas ▼  

E-mail


lub zobacz nasze profile ▼   

Instagram

Facebook

Świeże podejście do projektów, elastyczność i autentyczne emocje - witamy w Pink Wings Studio!

Pink Wings by Tato Studio
All Right Reserved

© 2012-2019