O NAS

Pink Wings stoi w opozycji do nudy i sztampowego podejścia do dziecięcej fotografii. W naszych sesjach uwalniamy dzieciństwo: pozwalamy naszym podopiecznym cieszyć się beztroską i światem, w którym można iść gdzie się chce i kiedy się chce. Dzieciństwo, to nie tylko uśmiech i szczęście - to także złość, łzy i duma! Rozumiemy to. Właśnie dlatego nasze kampanie mają niepowtarzalny charakter, są świeże i niezwykle wyraziste.

Studio i agencja modeli Pink Wings nie powstały przypadkiem. Anastazja Borowska, założycielka firmy, to poszukiwaczka emocji, osobowości i sztuki. Absolwentka poznańskiej ASP, projektantka ubioru i mama dwójki dzieci. Anastazja stworzyła studio kreacji i agencję małych modeli z miłości do nieskrępowanej kreatywności, totalnej wolności i dzieciństwa dodającego skrzydeł.

Klienci:
5.10.15, You’n’ Me, WOLA, OX Wear, Mint Magazine, Kikimora Magazine, GAGA Magazine, Kidzootd Magazine, Poster Child Magazine, Le Mu, Fluff, Tutu du Monde, Nikolia, Hey Popinjey, Four’eMki, Dancing in the Grass, Mouse in a House, Baghera Cars, Efvva, Miszkomaszko, Wola, Gatta, Besta Plus.

About

Świeże podejście do projektów, elastyczność i autentyczne emocje - witamy w Pink Wings Studio!

Pink Wings 
All Right Reserved

© 2012-2024